خانه / بهترین / معرفی بهترین فیلم های اکشن و جنگی جهان
بهترین فیلم های اکشن و جنگی جهان

معرفی بهترین فیلم های اکشن و جنگی جهان

فیلم اکشن یکی از ژانر های محبوب سینما است. می توان گفت حداقل 60 درصد فیلم های پرفروش سینما جزء فیلم های اکشن بشمار می روند. اگرچه ساخت فیلم های اکشن و جنگی هزینه بر هستند، اما فروش آنها عمدتا هزینه های آن را جبران می کنند. این قبیل فیلم ها از دهه 70 میلادی و به علت پیشرفت تصویربرداری مورد استقبال تهیه کنندگان قرار گفت. از بین 10 فیلم پرفروش تاریخ، 6 فیلم در ژانر اکشن است. این موضوع نشان می دهد که فیلم های اکشن تا چه حد در بین تماشاگران محبوب است. در این بین معمولا فیلم های فیلم های اکشن رزمی در شرق آسیا جزء بهترین فیلم های اکشن محسوب می شوند. نه تنها در گیشه، بلکه در بستر اینترنت هم شاهد دانلود فیلم اکشن و دانلود فیلم جنگی تاریخی در سطح بسیار زیادی هستیم.

اما بهترین فیلم های اکشن و جنگی جهان کدام هستند؟ این سوالیست که همواره تمامی مخاطبین سینما می پرسند و به دنبال لیستی از بهترین فیلم های اکشن و جنگی جهان و انواع فیلم جنگی تاریخی به خصوص برترین فیلم های اکشن 2019 و 2020 و 20121 هستند. اما دیدن تمام فیلمهای اکشن و پیدا کردن بهترین فیلم های جنگی جهان کار بسیار زمان بری است. سعی کردیم لیستی از برترین فیلم های اکشن جهان را لیست کنیم به گونه ای که بهترین فیلم های سینمایی جنگی باشند و علاوه بر آن در لیست بهترین فیلم های اکشن جهان از نظر imdb نیز قرار داشته باشند. برترین فیلم های اکشن و جنگی جهان عمدتا در دهه 90 میلادی و در دهه اول قرن جاری ساخته شده اند. در این دو دهه شاهد اکران بهترین فیلم های اکشن تاریخی و فیلم های جنگی برتر بودیم. چه در حوزه فیلم های جنگی و چه در حوزه فیلم حماسی و تاریخی فیلمهای اکشن متنوعی ساخته شده است.

برای مشاهده ادامه مطلب و آشنایی با لیست 30 فیلم سینمایی اکشن برتر جهان می توانید از طریق لینک زیر از وب سایت ما دیدن نمایید: 

معرفی بهترین فیلم های اکشن و جنگی جهان

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

دانلود گوگل کروم اندروید

آموزش گام به گام دانلود گوگل کروم اندروید

مرورگرها جزو اولین نرم افزارهایی هستند که پس از نصب ویندوز باید حتما آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.