خانه / بهترین / معرفی 30 فیلم خارجی ترسناک
فیلم های ترسناک

معرفی 30 فیلم خارجی ترسناک

خیلی ها اعتقاد دارند محتوای همه فیلم های ترسناک تکراری و کلیشه ای شده است. در واقع موجوداتی مثل بیماران روانی، زامبی، شیطان، روح، جن و دخترهایی خردسال که معمولا میزبان آنها هستند ماهیت اصلی بیشتر فیلم های ترسناک را تشکیل می دهند. به طوری که اگر یک فیلم بدون این موجودات به عنوان فیلم ترسناک مطرح شود، قطعا شاهکار کرده و چیز جدیدی را به سینمای وحشت اضافه خواهد کرد.  فیلم ترسناک و تماشای بهترین فیلم های وحشت می تواند حس دلهره و اضطراب را به مخاطب القا کند و شاید یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت فیلم های سینمایی ترسناک نیز همین موضوع باشد و البته موضوع ترشح آدرنالین بعد از تماشای ترسناک ترین فیلم جهان نیز می تواند یی از دلایل پرفروش بودن انواع فیلم خارجی ترسناک و دلهره آور در گیشه ها باشد. بهترین فیلم های ترسناک هرساله درصد قابل توجهی از گیشه را در سینمای هالیوود و بیشتر کشورهای جهان در اختیار دارند. فیلم های ترسناک نیاز به بودجه کمی دارند. اغلب فیلم های ترسناک نیاز به لوکیشن خاصی نیز ندارند. خیلی از فیلم های ژانر وحشت در یک خانه، عمارت، باغ و یا حتی اتاق فیلمبرداری شده است. جالب است بدانید حتی نیاز نیست تصویربرداری خاصی در آنها اتفاق بیفتد و نورپردازی هم در آنها با کمترین حالت ممکن انجام می شود. در اینجا به سراغ بهترین فیلم های ترسناک جهان رفته ایم و 30 تا از ترسناک ترین فیلم های جهان را معرفی می کنیم. فیلم ترسناک و تماشای بهترین فیلم های وحشت می تواند حس دلهره و اضطراب را به مخاطب القا کند و شاید یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت فیلم های سینمایی ترسناک نیز همین موضوع باشد.

اگر علاقه مند به فیلم های این سبک هستید می توانید از طریق لینک زیر لیست کامل 30 تایی از بهترین فیلم های ترسناک جهان را مطالعه کنید:

فیلم ترسناک

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

دانلود گوگل کروم اندروید

آموزش گام به گام دانلود گوگل کروم اندروید

مرورگرها جزو اولین نرم افزارهایی هستند که پس از نصب ویندوز باید حتما آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.