خانه / بهترین / آموزش گام به گام تنظیمات اینترنت ایرانسل به همراه ویدیو
تنظیم اینترنت ایرانسل

آموزش گام به گام تنظیمات اینترنت ایرانسل به همراه ویدیو

تا به حال شده پس از خرید یک سیمکارت ایرانسل نتوانید اینترنت آن را فعال کنید؟ چرا اینترنت ایرانسل برخی وقتها دچار مشکل می شود و وصل نمی شود؟ به منظور تنظیم اینترنت ایرانسل روی گوشی اندروید یا آیفون شما باید تنظیمات اینترنت ایرانسل را مطابق با مدل گوشی تلفن همراه خود به صورت دستی یا آنلاین دریافت کرده و روی گوشی تلفن همراه خود نصب کنید. شما می توانید از سه روش اینترنت خود را برای سیمکارت های ایرانسل فعال کنید. یعنی تنظیمات و پیکربندی لازم را برای برقراری اینترنت سیمکارت های ایرانسل انجام دهید. شما هم می توانید از کدهای دستوری برای تنظیمات اینترنت ایرانسل استفاده کنید. کدهای دستوری به خوبی می تواند تنظیمات را برای گوشی های مختلف انجام دهد. در واقع وقتی شما از این کدها استفاده می کنید خود اپراتور ایرانسل تنظیماتی که برای گوشی شما مناسب است را برای شما ارسال می کند. از آنجایی که هر گوشی، نیاز به تنظیمات خاص خود را دارد این روش یکی از بهترین روش های فعال سازی اینترنت است.  در نظر داشته باشید که اگر بعد از اعمال تنظیمات و روشن کردن Mobile data همچنان آیکون اینترنت در کنار آنتن خطتان نمایش داده نشد، حتما یکبار اینترنت خود را خاموش و روشن نمایید. دومین روشی که می توانید از آن برای تنظیم اینترنت ایرانسل استفاده کنید، دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل به صورت آنلاین است. این روش نیز روش بسیار خوبی است که سرعت بالایی در تنظیم اینترنت دارد. در نظر داشته باشید که زمانی که اینترنت همراه گوشی شما فعال شود یک آیکون کوچک از یکی از علامت‌های E یا G یا H+ یا 4G یا 4.5G در بالای صفحه گوشی و در کنار آنتن خط به شما نمایش داده می‌ شود. اما سومین روشی که قصد دارید برای دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل و فعال سازی آن معرفی کنیم، تنظیمات دستی اینترنت ایرانسل است که شما باید مستقیماً به تنظیمات گوشی تلفن همراه اندروید یا آیفون خود مراجعه کرده و تنظیمات را به صورت دستی روی گوشی خود انجام دهید.

اگر تمایل دارید مقاله کامل و مفصل روش های فعال سازی اینترنت برای سیمکارت های ایرانسل را مطالعه کنید از لینک زیر استفاده کنید:

 تنظیمات دستی اینترنت ایرانسل

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

دانلود گوگل کروم اندروید

آموزش گام به گام دانلود گوگل کروم اندروید

مرورگرها جزو اولین نرم افزارهایی هستند که پس از نصب ویندوز باید حتما آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.