خانه / بهترین / تنظیمات اینترنت رایتل در آیفون و اندروید
تنظیمات اینترنت رایتل

تنظیمات اینترنت رایتل در آیفون و اندروید

یکی از مشکلاتی که معمولا پس از خرید سیمکارت اپراتورهای مختلف به وجود می آید این است که تنظیمات ابتدایی آنها مخصضوصوا در بحث اینترنت فعال نیست و لازم است که این تنظیمات به صورت  دستی اعمال شود. تنظیمات اینترنت رایتل و آشنایی با نحوه فعال سازی اینترنت رایتل یکی از اصلی ترین اقداماتی است که کاربران این اپراتور باید برای استفاده از اینترنت رایتل داشته باشند. رایتل به عنوان سومین اپراتور بزرگ فعالیت خود را در ایران آغاز کرد و تمرکز اصلی این اپراتور روی فراهم کردن بستری مناسب برای ارائه اینترنت پر سرعت به مشترکین خود بود. تنظیمات اینترنت رایتل در مقایسه با دیگر اپراتورهای فعال در ایران بسیار ساده تر است و مشترکین آن نیازی به اینکه با استفاده از کد فعالسازی اینترنت رایتل یا دیگر روش های ممکن اینترنت را روی شماره همراه خود فعال کنند، نداشته و می توانند از همان ابتدا به سراغ تنظیمات گوشی تلفن همراه خود رفته و مطابق با دستورالعمل های ارائه شده تنظیمات اینترنت رایتل را اعمال نمایند. عدم اتصال اینترنت رایتل به دلیل این است که تنظیمات مربوطه در گوشی تلفن همراه ثبت نشده است. به منظور فعال سازی اینترنت رایتل شما باید وارد بخش تنظیمات گوشی تلفن همراه اندروید یا آیفون خود شده و سپس مراحل مربوط به تنظیمات اینترنت رایتل را دنبال نمایید. شما برای فعال کردن اینترنت رایتل نیازی به وارد کردن هیچ کدی ندارید و اینترنت به صورت پیش فرض برای شما فعال است. تنها شما باید تنظیمات اینترنت رایتل را به صورت دستی در گوشی تلفن همراه خود ثبت نمایید.  شاید بپرسید APN چیست؟ APN مخفف عبارت Access Point Name است که با عنوان نام نقطه دسترسی شناخته می شود و با استفاده از آن رابطه میان اپراتور ارائه دهنده سیم کارت شما و گوشی تلفن همراهتان برای داشتن اتصال اینترنت فراهم می شود.

در یک مقاله به طور مفصل روش های تنظیم کردن اینترنت رایتل را برای گوشی های آیفون و اندروید تشریح کرده ایم. از طریق لینک زیر این مقاله را مطالعه کنید:

آموزش روش های فعال سازی اینترنت رایتل

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

دانلود گوگل کروم اندروید

آموزش گام به گام دانلود گوگل کروم اندروید

مرورگرها جزو اولین نرم افزارهایی هستند که پس از نصب ویندوز باید حتما آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.