خانه / بهترین / چگونه در اینستاگرام تگ کنیم؟
تگ کردن در اینستا

چگونه در اینستاگرام تگ کنیم؟

تگ کردن در اینستاگرام یکی از قابلیت های جذابی است که در اختیار کاربران این شبکه اجتماعی پرطرفدار قرار گرفته است. با تگ کردن افراد می توانید آن ها را از محتوایی که ایجاد کرده اید مطلع سازید. برای کسب و کارهای مختلف استفاده از این قابلیت می تواند مفید باشد.   در واقع افراد با استفاده از قابلیت تگ کردن در اینستا می توانند تعاملات بیشتری را با دوستان خود داشته باشند. تمامی کسانی که آی دی اکانت اینستاگرام شما را دارند می توانند اکانت شما را روی پست های خود تگ نمایند.   تگ کردن  یا در اصطلاح منشن کردن در اینستاگرام به معنای معرفی کردن یک شخص یا اطلاع دادن به یک شخص است.  به طور کلی در تعریف تگ در اینستا باید بگوییم که به برچسب زدن آی دی اکانت دیگران در بخش های مختلف اینستاگرام مثل استوری، پست، کامنت و… تگ کردن در اینستاگرام می گویند. قابلیت منشن کردن یا تگ کردن در اینستاگرام یک روش بسیار مناسب برا اشاره کردن کاربران به یک پست یا استوری خاص و به اشتراک گذاری آن با دوستان و فالورهای خود است. یکی از روش های تگ کردن در اینستاگرام تگ روی پست های عکسی یا ویدیویی اینستاگرام است. به عنوان مثال اگر می خواهید یک عکس گروهی را به اشتراک بگذارید، می توانید تمام افرادی که در عکس حضور دارند را روی عکس تگ کنید. در این صورت افراد تگ شده در پست اینستاگرام متوجه این موضوع شده و دیگر کاربران نیز با ضربه زدن روی آیکون آدمک ظاهر شده روی عکس، نام افراد را مشاهده کرده و در نهایت با لمس نام اکانت به حساب کاربری شخص مورد نظر هدایت می شوند.

در یک مقاله تگ کردن در  اینستاگرام را بر اساس روش های مختلف توضیح داده ایم. برای مطالعه این مقاله از لینک زیر استفاده کنید:

تگ کردن در اینستاگرام

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

دانلود گوگل کروم اندروید

آموزش گام به گام دانلود گوگل کروم اندروید

مرورگرها جزو اولین نرم افزارهایی هستند که پس از نصب ویندوز باید حتما آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.