خانه / بهترین / نصب anydesk برای ویندوز 10
دانلود Anydesk

نصب anydesk برای ویندوز 10

نرم افزار  Anydesk  در واقع یکی از ابزار های بسیار کاربردی برای دسترس به گوشی یا کامپیوترها از راه دور است. باید بدانید امکان دانلود anydesk برای کامپیوتر و دانلود انی دسک اندروید و هر نوع سیستم عامل دیگری همچون مک، ios و… امکان پذیر است. برای کنترل از راه دور ابتدا می بایست در خصوص دانلود برنامه anydesk با لینک مستقیم اقدام کنید. سپس در خصوص نصب برنامه انی دسک روی کامپیوتر یا موبایل اقدام نمایید. در مرحله بعدی با دانستن نحوه کار با anydesk می توانید این دو دستگاه را به یکدیگر متصل کنید. این روش می تواند در خیلی از مواقع به کمک ما بیاید. فرض کنید که شما در ایام تعطیلات هستید و به کامپیوترهای شرکت دسترسی ندارید. با استفاده از این روش می توانید به این کامپیوترهای دسترسی داشته باشید..  قابلیتی در اختیار افراد قرار دارد که به آنها این امکان دسترسی به کامپیوتر از راه دور با استفاده از یک نرم افزار جانبی را می دهد. این نرم افزارها که معمولاً با نام های Remote Access یا Remote Control شناخت شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که نیاز فوری به دسترسی به کامپیوتر خود داشته باشید اما در آن زمان کیلومترها از کامپیوتر خود در خانه و یا شرکت دور باشید. به عنوان مثال تصور کنید که شما برای یک ارائه آماده شده اید اما ناگهان می بینید که فایل پاورپوینتی که در هنگام ارائه به آن نیاز دارید را همراه خود نیاورده اید و فایل مورد نظر تنها روی سیستمتان در محل کارتان ذخیره شده است. شما یک نرم افزار دسترسی از راه دور مثل Anydesk را نصب می کنید و در نهایت از این برنامه برای ورود به کامپیوتر از راه دور استفاده می کنید.

در یک مقاله روش های مختلف استفاده از این نرم افزار را تشریح کرده ایم. برای آشنایی با این روش ها کافی است که با استفاده از لینک زیر از سایت ما دیدن کنید:

دانلود و نصب انی دسک

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

دانلود گوگل کروم اندروید

آموزش گام به گام دانلود گوگل کروم اندروید

مرورگرها جزو اولین نرم افزارهایی هستند که پس از نصب ویندوز باید حتما آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.