خانه / بهترین / چگونه گوشی خود را بروز کنیم
نحوه بروزرسانی اندروید گوشی

چگونه گوشی خود را بروز کنیم

تا به حال شده برای استفاده از برخی از نرم افزارها و اپلیکیشن  با پیغام مبنی بر قدیمی بودن نسخه اندروید خود مواجه شده باشید؟ در این مواقع باید نسخه اندروید گوشی خود را آپدیت کنید. این موضوع هیچ ربطی به مدل گوشی ندارد. بلکه نرم افزار های مختلف ویژگی های خود را همواره مبنی بر جدیدترین ویژگی ها و قابلیت های اندروید هماهنگ می کنند. از این رو توصیه میکنید همواره جدیدترین نسخه اندروید را روی گوشی خود داشته باشید. برای این کار کافی است که روش های مختلف آپدیت اندروید گوشی خود را انجام دهید. سیست عامل اندروید برای سهولت کاربران، روش ساده ای برای  آپدیت  ارائه کرده است. این روش که آپدیت خودکار نام دارد به این صورت است که شما می توانید در عرض چند دقیقه و صرفا با لمس چند گزینه نسخه اندروید خود را آپدیت کنید. البته اگر به هر دلیل نمی توانید  اندروید گوشی خود  را  به شکل اتوماتیک آپدیت کنید، می توانید از طریق  دستی تنظیمات مدنظر خود را اعمال کنید. البته شما می توانید از یک روش دیگر نیز نسخه اندروید خود را روز رسانی کنید. استفاده از نرم افزارهایی که خودشان به صورت خودکار این کار را انجام می دهند. البته این روش را توصیه نمی کنیم. چرا که خود اندروید  روش های خوبی را ارائه کرده است. بروزرسانی اندروید یکی از امکاناتی است که به صورت مرتب و در بازه های زمانی مختلف توسط سیستم عامل اندروید ارائه می شود. در واقع برای دسترسی به قابلیت های جدید اندروید و رفع باگ های موجود لازم است فرایند بروزرسانی گوشی اندروید از طریق بخش تنظیمات توسط کاربران این سیستم عامل دنبال شود. آپدیت اندروید گوشی یکی از مهم ترین قابلیت هایی است که توسط این سیستم عامل به کاربران ارائه می شود.

در یک مقاله به طور کامل روش های مربوط به بروزرسانی  اندروید را توضیح داده ایم. برای مطالعه این مقاله از لینک زیر استفاده کنید:

آپدیت اندروید گوشی

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

کد خرید شارژ ایرانسل

نحوه شارژ کردن سیم کارت ایرانسل

شارژ ایرانسل و و آشنایی با نحوه وارد کردن کد شارژ ایرانسل یکی از موضوعاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.