خانه / آموزش / دامنه / آموزش رفع خطای pending validation پس از ثبت دامنه

آموزش رفع خطای pending validation پس از ثبت دامنه

نحوه رفع خطای pending validation در دامنه

در این آموزش با نحوه ی فعال سازی دامنه های بین المللی TLD پس از ثبت دامنه آشنا خواهید شد. بسیاری از کاربران پس از ثبت دامنه سردرگم شده و نمی توانند دامنه (ِDomain) را فعال نمایند و به پشتیبانی میزبان فا(mizbanfa) رجوع می کنند در صورتیکه این کار یک فرآیند بسیار ساده می باشد.

زمانیکه شما دامنه ای را ثبت می نمایید چند ایمیل دریافت می کنید. ایمیل هایی که فارسی هستند و نام میزبان فا در آن ها درج شده است فقط به منظور تایید و اطلاع شما کاربران به جهت ثبت شدن دامنه می باشد و برای فعال سازی دامنه نمی باشد. از آنجایی که رجیسترار دامنه های بین المللی در میزبان فا Resello می باشد، ایمیلی که برای تایید دامنه دریافت می نمایید با عنوان Please confirm your contact details for… و از سمت info@hostcontrol.com دارای متنی انگلیسی می باشد و کاملا مشخص است که از سمت میزبان فا ارسال نشده است. متن ایمیل حاوی نام دامنه و اطلاعات شما + لینک فعال سازی دامنه می باشد و هدف از ارسال ایمیل و تایید لینک ارسالی ، «تایید ایمیل » شما می باشد. بدین صورت که اگر شما دامنه ای با ایمیل test@gmail.com ثبت نمودید و لینک مربوطه را تایید کردید و سپس دامنه ی دیگری با همین ایمیل ثبت نمایید نیازی به تایید مجدد ایمیل نمی باشد و چنین ایمیلی دریافت نخواهید کرد.

ادامه این آموزش را در لینک فعال سازی دامنه های بین المللی مشاهده نمایید.

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

دامنه چیست ؟ و چرا باید دامنه ثبت کنیم + فیلم آموزشی

سناریو فیلم دامنه چیست : آقای رایان تصمیم گرفته کسب و کار خودش رو حسابی …

1 نظر

  1. مازیار احمدی

    ممنون مطلب خوب و مفیدی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.