خانه / آموزش / چگونه از یوتیوب فیلم دانلود کنیم؟
دانلود از یوتیوب

چگونه از یوتیوب فیلم دانلود کنیم؟

یوتیوب بهترین، جامع ترین و فراگیرترین سرویس اشتراک ویدئو است. این سایت با داشتن رتبه 2 الکسا و با بازدید میلیاردی در هفته، تعداد بی شماری ویدئو در موضوعات مختلف را به کاربران ارائه می کند. این سایت از همان ابتدا در ایران هم مورد استقبال عموم قرار گرفت و اغلب سازمان ها و شرکت ها و عموم مردم، با ساخت حساب کاربری در آن به اشتراک ویدئو مشغول هستند. کسب در آمد از یوتیوب هم در حال حاضر یکی از موضوعاتی است که می تواند عامل استقبال زیاد از یوتیوب یاشد. اما بزرگترین دغدغه و شاید مشکل استفاده از آن، دانلود از یوتیوب است. دانلود فیلم از یوتیوب به یکی از چالش های امروزی تبدیل شده چرا که در حالت عادی امکان دانلود کلیپ از یوتیوب فراهم نیست. اغلب کاربران می پرسند چگونه از یوتیوب فیلم دانلود کنیم؟ ابزار دانلود از یوتیوب چیست؟ برای همین تصمیم گرفتیم در این مقاله برای حل چالش دانلود فیلم ازیوتیوب روش های مختلف مثل معرفی سایت دانلود از یوتیوب، انواع برنامه دانلود از یوتیوب برای کامپیوتر و سیستم عامل های مک، ویندوز، اندروید و آیفون و همچنین ربات تلگرام دانلود از یوتیوب را معرفی کنیم.

آموزش دانلود از یوتیوب

یکی از بزرگترین سوالات در مورد این پلتفرم این است که چرا یوتیوب امکان دانلود را برای کاربران فراهم نکرده است؟ امکان دانلود از یوتیوب وجود دارد، اما سیاست گوگل و خیلی از شرکت های مطرح این است که خدمات اصلی خود را در قالب اشتراک پرمیوم در اختیار مشتری قرار بدهند. از این رو از سال 2015 یوتیوب پرمیوم یا یوتیوب رد عرضه شد. روش های دانلود از یوتیوب عبارتند از:

1. چگونگی دانلود از یوتیوب با کامپیوتر

شما به راحتی می توانید ویدئو را در شبکه های اجتماعی مثل تگرام به اشتراک بگذارید سپس از طریق روش هایی مثل ربات تلگرام دانلود از یوتیوب استفاد و ویدیو را با ربات دانلود کنید. همچنین کاربران این شبکه اجتماعی جذاب می توانند یا با مراجعه وب سایت های دانلود کلیپ از یوتیوب مثل IDM و convert2mp3.club یا Youtubemp4.to اقدام کنند.

آموزش دانلود از یوتیوب با کامپیوتر

2. آموزش دانلود از یوتیوب با موبایل اندروید

نحوه دانلود از یوتیوب با موبایل اندرویدی تا حدودی مشابه روش های دانلود از یوتیوب در کامپیوتر است. در موبایل اندرویدی هم می توانید از نرم افزارهایی مثل SnapDownloader یا TubeMate کمک بگیرید. همچنین می توانید با استفاده از سایت های دانلودر ویدیو از یوتیوب مثل qvideodownloader.com یا givefast.link در راستای دانلود کلیپ از youtube اقدام کنید.

آموزش دانلود از یوتیوب با موبایل اندروید

دانلود فیلم از یوتیوب کار سختی بنظر می رسد چرا که تنها کسانی که دارای اشتراک ماهانه باشند قادر به دانلود کلیپ از یوتیوب هستند. حتما می پرسید بدون اکانت چگونه از یوتیوب فیلم دانلود کنیم؟ ابزار دانلود از یوتیوب بسیار زیاد است و روش های متعددی برای دانلود فیلم از یوتیوب وجود دارد. شما چطور از یوتیوب دانلود می کنید؟

برای مشاهده ادامه مطلب و برای دیدن لیست بهترین فیلم های خارجی روز دینا روی لینک زیر کلیک کنید.

روش های دانلود فیلم از یوتیوب

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

دانلود ویدیو از یوتیوب با گوشی اندروید

دانلود فیلم از یوتیوب با موبایل اندروید

یوتیوب یک شبکه اجتماعی ویدئو محور است که از سال 2005 فعالیت خود را آغاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.