خانه / بهترین / چگونه از حجم باقی مانده اینترنت ایرانسل مطلع شویم؟
چگونه از حجم باقی مانده اینترنت ایرانسل مطلع شویم؟

چگونه از حجم باقی مانده اینترنت ایرانسل مطلع شویم؟

مانده اینترنت ایرانسل و استعلام حجم باقی مانده اینترنت ایرانسل یکی از چالش های همیشگی کاربران این اپراتور به شمار می رود. ایرانسل یکی از اپراتورهای پرطرفدار در میان کاربران ایرانی است. خیلی از افراد سیم کارت ایرانسل را تنها برای استفاده از اینترنت آن خریداری می کنند. نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که بسته های اینترنت ایرانسل داردر واقع گسترش روز افزون مصرف اینترنت در سال های اخیر نیاز به خرید و فعالسازی اینترنت را برای کاربران فضای مجازی دو چندان کرده است. اما از آنجا که بسته های اینترنت دارای محدودیت زمانی و حجمی هستند برای مدیریت بهتر حجم اینترنت ایرانسل خود نیاز به روش هایی دارید که با استفاده از آنها بتوانید هر زمان که تمایل داشتید اقدام به استعلام باقی مانده اینترنت خود نمایید. ای محدودیت حجمی و زمانی هستند و اگر به شکل مدیریت شده از آن استفاده نشود در نهایت حجم بسته خیلی زودد تمام شده یا بدون استفاده به دلیل اتمام بازه زمانی آن از دست می رود. با توجه به نقش مهم استعلام مانده اینترنت ایرانسل در مدیریت مالی حساب کاربران سیم کارت های دائمی یا اعتباری ایرانسل، این اپراتور 4 روش کاربردی را برای استعلام باقیمانده اینترنت ایرانسل در نظر گرفته است که عبارتند از کد دستوری، اپلیکیشن ایرانسل من، تلفن گویا و سامانه ایرانسل من. به همین دلیل نیز کاربران این اپراتور نیاز دارند با روش هایی مناسب بتوانند مانده اینترنت ایرانسل خود را استعلام کرده و آن را مدیریت نمایند.  در حال حاضر پایان اعتبار حجمی یا زمانی بسته اینترنت خریداری شده از طریق پیامک به مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل اطلاع رسانی می شود. اگر سیم کارت ایرانسل خود را در حال حاضر در اختیار ندارید می توانید از سایر خطوط با شماره ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرید.

در یک مقاله به طور کامل روش های استعلام باقی مانده اعتبار ایرانسل را تشریح کرده ایم. برای مطالعه این مقاله از لینک زیر استفاده کنید: 

استعلام اینترنت ایرانسل

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

دانلود گوگل کروم اندروید

آموزش گام به گام دانلود گوگل کروم اندروید

مرورگرها جزو اولین نرم افزارهایی هستند که پس از نصب ویندوز باید حتما آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.