خانه / بهترین / با واتساپ وب روی هر سیستمی به واتساپ وصل شوید!
وب واتساپ

با واتساپ وب روی هر سیستمی به واتساپ وصل شوید!

طبق جدیدترین آماری که توسط شرکت متا ارائه شده است، واتساپ در سطح جهان بیش از یک میلیارد نفر کاربر دارد. یعنی از هر 8 نفر یک نفر در حال استفاده از واتساپ است! استفاده از فناوری VOIP سبب شده است تا استفاده از این نرم افزار ارتباطی بسیار محبوب شود. از آنجایی که بارهای اینترنت در کشور ما نیز روز به رو در حال گسترش است شاهد هستیم که خیلی از کاربران نیز به این نرم افزار علاقه مند هستند. مخصوصا پس از محدودیت هایی که برای تلگرام به وجود آمد شاهد استفاده گسترده از واتساپ به جای تلگرام بودیم. اگر قصد دارید از واتساپ وب یعنی ورود به واتساپ از طریق نسخه تحت وب را تجربه کنید نسخه وب واتساپ را روی مرورگر اجرا کنید. زمانی که به هر دلیل امکان استفاده از گوشی را ندارید واتساپ وب مفید خواهد بود. قبلا برای اتصال به واتساپ تحت وب باید گوشی تلفن همراه شما نیز به اینترنت متصل می بود اما ترفندی به نام بتا اضافه شده که می توان بدون گوشی هم به واتساپ وب وصل شد. سابقا اگر قصد داشتید از واتساپ وب استفاده کنید حتما باید گوشی شما به اینترنت وصل ب می بود. اما واتساپ رد جدیدترین ورز نهای اپ و وب خود این محدودیت را برداشته است. یعنی مثل تلگرام، نیاز به وصل بودن سیمکارت شما به اینترنت نیست. پیام ها به مخاطبانش مامی رسد. بعد از ورود به واتساپ وب زمان آن می رسد تا با نحوه خارج شدن از واتساپ وب نیز آشنا شوید. شما می توانید از طریق نسخه وب فرآیند خروج را دنبال کرده یا اینکه این کار را از طریق گوشی تلفن همراه خود انجام دهید.

در یک مقاله به طور کامل نکات مختلف در مورد واتساپ وب را تشریح کرده ایم. اگر تمایل دارید نکات مهم در هنگام استفاده از این قابلیت را آموزش ببینید از طریق لینک زیر از سایت ما دیدن کنید:

طریقه استفاده از واتس آپ تحت وب

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

کد خرید شارژ ایرانسل

نحوه شارژ کردن سیم کارت ایرانسل

شارژ ایرانسل و و آشنایی با نحوه وارد کردن کد شارژ ایرانسل یکی از موضوعاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.