خانه / بهترین / بهترین فیلم های سینمایی کمدی خارجی
بهترین فیلم های کمدی خارجی

بهترین فیلم های سینمایی کمدی خارجی

فیلم کمدی خارجی یکی از ژانرهای مورد علاقه برای طرفداران فیلم و سریال است. فیلم های کمدی همواره جزو جذاب ترین و البته پرفروش ترین فیلم ها هستند. با توجه به تنوع سلایق انتخاب فیلم طنز خارجی خنده دار از نظر هر شخص متفاوت است و از طرفی ژانر کمدی انواع مختلفی دارد مثل کمدی سیاه، کمدی هجویه، کمدی کلامی و… فیلم کمدی خارجی و فیلم های طنز زیادی در سرتاسر جهان تهیه و اکران شده است اما از آنجایی که این ژانر بسیار گسترده است و انواع متنوعی از ژانرهای کمدی وجود دارد فیلم هایی با سبک و سیاق مختلف نیز تهیه می شوند. بهترین فیلم های کمدی هرساله در گیشه پول بسیار زیادی را نصیب تهیه کنندگان این فیلم ها می کنند. به همین دلیل قصد داریم بهترین فیلم های کمدی چند سال اخیر از سراسر جهان را معرفی کنیم. البته در انتخاب بهترین فیلم های کمدی خارجی علاوه بر امتیازهای آنها در سایت های معتبر نقد و بررسی فیلم و سریال همانند IMDB، راتن تومیتوز و… دیدگاه مخاطبان را هم در نظر گرفته ایم. در این سری نقد و بررسی سعی کردیم انواع مختلفی از فیلم طنز خارجی خنده دار را لیست کنیم و فیلم هایی با سبک کمدی کلامی ارائه کردیم. 30 تا از بهترین فیلم های کمدی جهان را معرفی کردیم و البته این لیست قابل گسترش است همه این فیلم ها دارای دوبله فارسی هستند و برای دانلود فیلم طنز خارجی دوبله فارسی می توانید به سایت های دانلود فیلم خارجی خنده دار معتبر مراجعه کنید. قطعا فیلم های زیادی هم هستند که می توان به عنوان بهترین فیلم طنز خارجی سینمایی معرفی کرد. اما در این مقاله سعی کردیم فیلم های کمدی خارجی محبوب از نگاه تماشاگران را معرفی کنیم.

اگر می خواهید لیست کامل بهترین فیلم های کمدی و طنز خارجی تهیه شده توسط میزبان فا مگ را مشاهده نمایید، روی لینک زیر کلیک کنید:

بهترین فیلم های کمدی و طنز جهان

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

دانلود گوگل کروم اندروید

آموزش گام به گام دانلود گوگل کروم اندروید

مرورگرها جزو اولین نرم افزارهایی هستند که پس از نصب ویندوز باید حتما آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.