خانه / بهترین / سایت های دانلود از یوتیوب
سایت های دانلود از یوتیوب

سایت های دانلود از یوتیوب

یکی از بهترین راه ها برای دانلود ویدیو از یوتیوب مراجعه به سایت هایی است که لینک های دانلود فیلم را در اختیار کاربران قرار می دهند. این سایت ها مستقیم کننده لینک یوتیوب هستند و در حقیقت امکان دانلود رایگان از یوتیوب را برای شما فراهم می کنند. این که این سایت ها از چه روشی برای این قابلیت استفاده می کنند هنوز به طور کامل مشخص نیست. احتمالا این سایت ها همکار گوگل هستند. احتمال دارد مدیران این سایت با خرید اکانت های خاصی این کار را کنند. اما به هر طریقی که باشد ترفندی خوبی برای دانلود ویدئو از یوتیوب محسوب می شود. برای دانلود از یوتیوب توسط این سایت ها که در همه سیستم عامل ها قابلیت اجرا دارند، فقط کافی است آدرس ویدیو مورد نظر خود را در فیلد مشخصی درون سایت قرار دهید و سپس روی دکمه دانلود کلیک کنید. پس از چند ثانیه لینک فرمت های صوتی و تصویری مربوط به ویدئو با کیفیت های مختلف ظاهر می شود. شما می توانید بنا بر نیاز خود هر کدام از این کیفیت ها و فرمت ها را دانلود و ذخیره کنید.  خوبی این روش این است که شما نیاز به هیچ نرم افزاری نداری. صرفا با یک گوشی یا لپ تا به متصل به اینترنت می توانید این کار را انجام دهید. سایت دانلود ویدیو از یوتیوب یکی از تکنیک های امروزی است که کاربران تمام سیستم عامل ها می توانند از آن استفاده کنند. به معرفی سایت دانلود ویدیو از یوتیوب پرداختیم تا بتوانید به راحتی از طریق سایت ویدیوهای یوتیوب را مستقیما دانلود کنید. از آن جایی که به علت گرانی و سرعت کم اینترنت، نمی توان برای چند بار به صورت آنلاین یک ویدیو را مشاهده کرد، راهی به جز دانلود ویدیو از یوتیوب با لینک مستقیم باقی نمی ماند. البته روش های دیگری هم وجود دارد اما بی دردسر ترین روش همین دانلود از یوتیوب به وسیله به سایت های مشخصی است.

در یک مقاله روش های مختلف دانلود از یوتیوب از جمله از طریق سایت را تشریح کرده ایم. برای مطالعه این مقاله از لینک زیر استفاده کنید:

دانلود از یوتیوب با سایت

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

دانلود گوگل کروم اندروید

آموزش گام به گام دانلود گوگل کروم اندروید

مرورگرها جزو اولین نرم افزارهایی هستند که پس از نصب ویندوز باید حتما آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.