خانه / آموزش / دانلود فیلم از یوتیوب با موبایل اندروید
دانلود ویدیو از یوتیوب با گوشی اندروید

دانلود فیلم از یوتیوب با موبایل اندروید

یوتیوب یک شبکه اجتماعی ویدئو محور است که از سال 2005 فعالیت خود را آغاز کرده است. شاید بتوان گفت پایه و اساس آن، از فیسبوک گرفته شده است. استقبال بسیار زیاد کاربران از یوتیوب سبب شد که در سال 2005 امتیاز آن توسط گوگل خریداری شود و حالا بعد از فیسبوک، دومین شبکه اجتماعی محبوب دنیا است. البته یک شبکه اجتماعی ویدئو محور که شما می توانید در آن ویدیوهای طولانی هم قرار دهید. در حالی که یوتیوب یک منبع فوق العاده از ویدیوهای بسیار کامل در مورد موضوعات مختلف است اما یکی از بزرگترین مشکلات و دغدغه های کاربران یوتیوب، دانلود ویدیوها و فیلم های آن است. در کنار ویدیوها و کلیپ های یوتیوب دکمه دانلود وجود ندارد. پس با ما همراه باشید تا با روش های دانلود از یوتیوب در سیستم عامل اندروید آشنا شوید.

چگونگی دانلود ویدیو از یوتیوب با گوشی اندروید

با استفاده از قابلیت هایی که گوشی های هوشمند در اختیار کاربران اندروید قرار داده اند، به راحتی می توان از روش های زیر ویدیو های خود را از یوتیوب دانلود کنید. شما قادر هستید با استفاده از سایت های منتخب، نرم افزارها، ربات تلگرام و حتی با تغییر آدرس، ویدیو خود را دانلود و ذخیره کنید.

1. نرم افزار دانلود فیلم از یوتیوب با گوشی اندروید

از نظر یوتیوب ، دانلود از سایت ها و نرم افزارها غیر قانونی است. به همین دلیل این نرم افزارها در Google play وجود ندارند و باید آن ها را از طریق سرچ در مرورگر خود نصب و راه اندازی کنید. نحوه دانلود از یوتیوب در اندروید با استفاده از این نرم افزارها بسیار آسان است.

2. ربات دانلود از یوتیوب برای اندروید

کاربران تلگرام معمولا از نسخه اندرویدی آن استفاده می کنند. به راحتی می توانید با استفاده از یک ربات، ویدیوهای خود را از یوتیوب دانلود کنید. ربات بسیار کاربردی زیادی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آنها ویدیوهای خود را دانلود کنید.

برای مطالعه ادامه مطلب و مشاهده 5 روش کاربردی دانلود فیلم از یوتیوب با گوشی اندروید به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

طریقه دانلود ویدیو از یوتیوب با گوشی اندروید

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

دانلود فیلم از یوتیوب با کامپیوتر

دانلود فیلم از یوتیوب با کامپیوتر

یکی از جامع ترین سرویس های اشتراک ویدیو در سطح جهان، یوتیوب است. این سرویس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.