خانه / بهترین / معرفی بهترین فیلم های خارجی جهان 2019 و 2020 و 2021
معرفی بهترین فیلم های خارجی جدید

معرفی بهترین فیلم های خارجی جهان 2019 و 2020 و 2021

بهترین فیلم های خارجی جهان کدام هستند؟ قطعا بهترین فیلم های روز دنیا بر اساس امتیازات سایت های نقد و بررسی فیلم قابل تفکیک هستند. یکی از سخت ترین و البته شاید جذاب ترین کارهای ممکن هم گرداوری لیست بهترین فیلم های خارجی جهان در 2021 و 2020 و 2019 است چرا که کاربران به دنبال لیست پیشنهادی بهترین فیلم های خارجی جدید دنیا هستند. در این مقاله به معرفی بهترین فیلم های خارجی جهان می پردازیم. معرفی 10 فیلم برتر دنیا از بین این همه فیلم جذاب و دیدنی، کار بسیار سختی است. به جز سلیقه افراد، شاید یکی از بهترین روش ها برای پیدا کردن لیست بهترین فیلم های خارجی جهان امتیازی است که توسط سایت های معتبر نقد و بررسی فیلم ارائه شده. البته فهرست بهترین فیلم های خارجی پیشنهادی ما دائما در حال به روزرسانی و تغییر است و باز هم به معرفی فیلم های جدید و بیشتری خواهیم پرداخت تا همواره بهترین فیلم های خارجی روز دنیا را ارائه کنیم. همچنین می توانید پس از مطالعه لیست بهترین فیلم های خارجی جهان به سایت های معتبر فیلم مراجعه و در خصوص دانلود 10 فیلم برتر جهان با دوبله فارسی اقدام کنید.

لیست بهترین فیلم های خارجی جدید

فهرست بهترین فیلم های خارجی پیشنهادی شامل بهترین فیلم های دنیا از نگاه تماشاگران، فیلم های برتر راتن تومیتوز، ده فیلم برتر تاریخ سینما از نگاه منتقدان و گوشه ای از فیلم های برتر سایت متاکریتیک است. ما نیز با توجه به سایت های معتبر نقد و بررسی فیلم لیست بهترین فیلم های خارجی دنیا را تهیه کرده ایم. بهترین فیلم های جدید و قدیمی سینما و البته ده فیلم برتر تاریخ سینمای جهان در این لیست وجود دارند. سعی کردیم از هر ژانر برترین و بهترین فیلم های خارجی روز دنیا و ده ها فیلم برتر تاریخ سینما از نگاه منتقدان را در این لیست قرار دهیم.

1- فیلم جوکر Joker

جوکر از آخرین شغل خود اخراج می شود و همین باعث شروع یک زندگی سخت و عامل نشات بیماری های روانی او خواهد بود. شرایط زندگی، جوکر را در مسیر عجیبی قرار می دهد که به یک ویرانگر تمام معنا تبدیل شود.

2- فیلم پاراسایت Parasite (انگل)

فیلم انگل روایتگر زندگی دو خانواده فقیر و غنی است. خانواده فقیر تصمیم دارند به صورت زیراکانه به خانواده ثروتمند پارک نزدیک شوند. پس تصمیم میگیرند کاری کنند تا بقیه اعضای خانواده هم به عنوان مستخدم یا آشپز و حتی راننده وارد فضای جدید شوند. برای رسیدن به این هدف افراد زیادی را با چیدن دسیسه اخراج می کنند اما عاقبت وحشتناکی در انتظار انهاست…

3- فیلم عزیز میلیون دلاری Million Dollar Baby

مگی شخصیت اصلی فیلم محبوب میلیون دلاری است و تصمیم دارد در رشته بوکس به قهرمانی برسد. فرانکی که در ابتدا قصد مربیگری او را ندارد، سرانجام مربی مگی می شود. مگی با تلاش و پشتکار سعی در قهرمانی دارد.

برای مشاهده ادامه مطلب و برای دیدن لیست بهترین فیلم های خارجی روز دینا روی لینک زیر کلیک کنید.

بهترین فیلم های خارجی دنیا

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

دانلود گوگل کروم اندروید

آموزش گام به گام دانلود گوگل کروم اندروید

مرورگرها جزو اولین نرم افزارهایی هستند که پس از نصب ویندوز باید حتما آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.