خانه / بهترین / معرفی بهترین سریال های خارجی دنیا
بهترین سریال های خارجی جدید

معرفی بهترین سریال های خارجی دنیا

لیست بهترین سریال های خارجی را می شناسید؟  اینجا بهترین سریال های جهان را امتیازبندی و نقد و بررسی کرده ایم. به طور خلاصه می توان گفت بهترین سریال های جهان و تاریخ سینمای دنیا که در لیست زیر با آن آشنا می شوید شامل سریال دکستر، سریال خارجی لاست که بهترین سریال خارجی قرن محسوب می شود، سریال مانی هیست با ژانر جنایی، سریال گیم آف ترونز که از جمله بهترین سریال های خارجی 2021 بوده و نهایتا سریال دنیای غرب می باشد. سریال حادثه چرنوبیل، سریال بریکینگ بد که از جمله سریال های خارجی تمام شده است، سریال خارجی کارگاه حقیقی که بهترین سریال خارجی 2019 بوده، برترین سریال 2020 یعنی سریال خارجی وایکینگ ها، سریال دارک که از جمله سریال های برتر راتن تومیتوز است. بهترین سریال های خارجی جهان در سال های 2021، 2020، 2019 و 2018 را مورد بررسی قرار داده و با شما همراه هستیم. اگر به دنبال لیست بهترین سریال های دنیا هستید ما بهترین سریال های imdb و سریال های برتر بر اساس امتیاز متاکریتیک و سریال های برتر راتن تومیتوز را به شما معرفی خواهیم کرد.  لیست سریال های خارجی پیشنهادی ما دائما در حال آپدیت شدن و بروز رسانی است تا همواره بتوانیم فهرست بهترین سریال های خارجی جدید را گسترش دهیم.

لیست بهترین سریال های خارجی جدید

قصد داریم به معرفی بهترین سریال های خارجی جهان بپردازیم سریال های زیبا و جذابی که حقیقتا ارزش حداقل یک بار دیدن را دارند بهترین سریال های خارجی جدید که در سال های 2018 و 2019 و 2020 و 2021 تعداد قابل توجهی از مخاطبان را مجذوب خود کردند و بعضا رکورد بیشترین تعداد بیننده را شکستند. لیست بهترین سریال های خارجی جهان که گردآوری نموده ایم از سریال هایی در ژانر تاریخی و حماسی تا جنایی و پلیسی و رمز آلود را شامل می شود. همچنین ویدیوی نقد و بررسی بهترین سریال های خارجی نیز تهیه و در اختیار شما قرار داده شده است.

1- سریال حادثه چرنوبیل Chernobyl

سریال حادثه چرنوبیل حقیقت انفجار نیروگاه هسته ای چرنوبیل را به تصویر می کشد. در این سریال پروفسوری به نام لگاسف تلاش می کند تا تاثیر تشعشعات و خطرات احتمالی را به حداقل برساند.در این سریال هیجان انگیز می بینیم که خطاهای انسانی و بی احتیاطی تا چه اندازه می تواند جان انسان ها را تحت تاثیر قرار دهد.

2- سریال خارجی بریکینگ بد Breaking Bad

در سریال سریال بریکینگ بد یک معلم شیمی را می بینیم که از مسیر انسانی خود خارج شده و به سمت و سوی سوء استفاده از علم خود پیش می رود. این معلم با یکی از شاگردان خودش همراه شده و حالا با استفاده از علم شیمی در حال تولید و توزیع مواد مخدر است.

لیستی از بهترین سریال های خارجی روز دنیا را به همراه ویدیوی نقد و بررسی سریال ها گردآوری کرده ایم.

اسامی بهترین سریال های جهان زیاد است و ما در اینجا فقط به جذاب ترین ها اشاره می کنیم. البته در نظر داشته باشید این لیست به صورت مداوم بروزرسانی می شود. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که پس از دیدن چند قسمت یا چند دقیقه از یک سریال خارجی از ادامه تماشای آن منصرف شده و از انتخاب آن سریال پشیمان شوید. اما وقتی بدانید که سریال هایی وجود دارند که هم از نظر منقدین و هم از منظر مخاطبان و تماشاچیان تحسین شده، قطعا انتخاب آن سریال هوشمندانه خواهد بود.

ادامه لیست بهترین سریال های خارجی را در لینک زیر مشاهده نمایید.

معرفی بهترین سریال های خارجی جدید

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

دانلود گوگل کروم اندروید

آموزش گام به گام دانلود گوگل کروم اندروید

مرورگرها جزو اولین نرم افزارهایی هستند که پس از نصب ویندوز باید حتما آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.