خانه / بهترین / بهترین فیلم های سینمایی خارجی بر اساس واقعیت
بهترین فیلم های بر اساس واقعیت

بهترین فیلم های سینمایی خارجی بر اساس واقعیت

فیلم بر اساس واقعیت و تماشای بهترین فیلم های واقعی یکی از گزینه های محبوب برای علاقمندان دنیای فیلم و سریال است. قطعا روال ساخت فیلم های تاریخی بر اساس واقعیت با تولید یک فیلم واقعی جدید برابری نمی کند. فیلم بر اساس واقعیت به حدی طرفدار دارد که در تیزرهای مربوط به معرفی فیلم حتما واژه فیلم بر اساس واقعیت یا Based on a true story نمایش داده می شود. فیلم های تاریخی بر اساس واقعیت عمدتا برای علاقه مندان به فیلم های تاریخی جذاب هستند. بهترین فیلم های واقعی مثل پادشاه، لینکلن، غیرممکن، پیانیست و… فیلم هایی که شما را میخکوب میکند . در این  مقاله معرفی جدیدترین فیلم های خارجی واقعی را در دستور کار خود قرار دادیم. جذابیت بهترین فیلم های واقعی عمدتا در داستان های باورناپذیر آن هاست! در این مقاله بهترین فیلم های 2000 به بعد و البته چند فیلم ماندگار قرن بیستم را نیز معرفی می کنیم. به عنوان مثال غیرممکن، یونایتد 93، درس های فارسی، تک تیرانداز آمریکاییی، وحشی و… جزو فیلم هیجانی بر اساس واقعیت هستند همچنین اگر به فیلم های تاریخی بر اساس واقعیت علاقه دارید پیشنهاد می کنیم حتما فیلم معاون، پادشاه و سقوط را تماشا کنید. بهترین فیلم های واقعی باعث ایجاد این حس در مخاطب می شود که هر چیزی می بیند کاملا حقیقی است. از این رو دیدگاه های تخیلی در آن نیست. فیلم هایی که البته بیشتر جنبه داستانی و روایی آنها برای مخاطب مهم تر است. اما اگر تولیدکنندگان این قبیل آثار بتوانند  هنرهای فنی و سینمایی را به آن اضافه کنند قطعا جذابیت های آن ها بیشتر خواهد بود.

اگر علاقه مند به فیلم های این سبک هستید می توانید از طریق لینک زیر لیست کامل 30 تایی از بهترین فیلم هایی جهان که بر اساس واقعیت ساخته شده اند را مطالعه کنید: 

فیلم بر اساس واقعیت

درباره الهام یزدان پرست

بیش از 3 سال است که در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات در حال تحقیق و مطالعه است، مدرک آکادمیک تحصیلی ندارد اما دکترای موفقیت دارد، عاشق یادگیری و یاد دادن است و دستی هم در فلسفه دارد.

پیشنهاد بررسی

دانلود گوگل کروم اندروید

آموزش گام به گام دانلود گوگل کروم اندروید

مرورگرها جزو اولین نرم افزارهایی هستند که پس از نصب ویندوز باید حتما آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.